Ons Team

Benieuwd wie u zo juist heeft gesproken of wie u de juiste informatie kan verstrekken over onze producten of diensten?

U kunt met onze specialisten direct bellen of mailen. Ons algemene nummer 015 361 52 00 is op werkdagen bereikbaar tussen 8.00 uur en 17.00 uur.

  Hans Tangenberg
Algemeen directeur
htangenberg@pdg.nl
015 361 52 00
 

Cock van der Werf
Commercieel directeur
cvanderwerf@pdg.nl
06 51 374 029

 
 

 

Herman de Zwaan
Key accountmanager
hdezwaan@pdg.nl
06 53 633497
 

 
Martin Blaauw
Product manager SecuFast
mblaauw@pdg.nl
015 361 52 10
 
 
  Jaap Smits
Productspecialist
jsmits@pdg.nl
015 361 52 11
 

Maurice van Velzen
Productspecialist
mvanvelzen@pdg.nl
015 361 52 13

 
  Raymond van den Berg
Productspecialist
rvandenberg@pdg.nl
015 361 52 04

  Gerard Schut
Productspecialist
gschut@pdg.nl
015 361 52 03
 
  Wim van Baarle
Inkoop & Logistiek
wvanbaarle@pdg.nl
015 361 52 14
 

Jolanda van der Gun
Inkoop & Logistiek
jvandergun@pdg.nl
015 361 52 02

 
  Annemarie Dalsem
Secretaresse / Marketing
adalsem@pdg.nl
015 361 52 16
     
 
  Sylvia Anema
Controller
sanema@pdg.nl
015 361 52 06
  Marja van der Leeuw
Debiteuren-administratie
mvanderleeuw@pdg.nl
015 361 52 12
 

handige links

pd-fasteners.nl

Gespecialiseerd in het leveren van speciale bouten en moeren. Kwaliteit en kennis, gecombineerd met snelle levering, zorgen er voor dat elk bevestigingsvraagstuk wordt opgelost. pd-fasteners.nl

pd-tools.nl

IJzersterk in schroef- en montagetechniek. Uw leverancier voor het dynamisch verschroeven in het hogere segment. pd-tools.nl

Secufast.nl

SecuFast is marktleider in veiligheidsschroeven. Sterk in kleine aantallen, specials en snelle levering door heel Europa. Secufast.nl

elektrischeschroevendraaiers.nl

Douwes is de specialist in elektrische schroevendraaiers. Voor elk werkbereik hebben wij een keuze uit meerdere hoogwaardige fabrikaten. elektrischeschroevendraaiers.nl

Privacy- en cookie beleid

Wij hebben onze Privacy- en cookie beleid aangepast volgens de huidige wetgeving. Lees hier hoe wij dit doen. Privacy- en cookie beleid

nieuwsbrief

Inschrijven
015 361 5200